Çalışkan

Endüstriyel Soğutma Sistemleri alanında işini seven çalışkan personelimizle sizlere hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Dürüst

Daima müşteri menfaatini düşünerek en doğru seçimleri yapması için dürüstlük ilkesi çerçevesinde hizmet vermekteyiz

Zamanında Teslim

Zamanın işiniz için ne kadar önemli olduğunu bildiğimizden dolayı proje işlerinizi sizlere söz verdiğimiz tarihte teslim ediyoruz.

SEKTÖRÜN ÖNCÜ FİRMASI ‘İTS SOĞUTMA’

İTS SOĞUTMA

2000 yılı itibari ile havalandırma, iklimlendirme, soğuk hava depoları imalat ve tahadüt işleriyle sektörde yer almaya başlayan firmamız aldığı belgeler ile standartlarını normalin üstüne taşımız bir firmadır, ayrıca ürettiği ürünler ile, gelişen ve şartlar ve kapasiteye bağlı olarak yurt içinde ciddi referanslar elde etmiştir.Bu referansları müşteri memnuniyeti odaklı kurmuş olmanın neticesinde işletmemizin kabul edilir firmalar arasında yerini almışır.

Yaptığımız araştırmalar neticesinde firmamız yapmakta olduğumuz projelerde alanımız dahilinde çözümler üretmek, projemizde yine alanımız dahilinde yer almak ürün yelpazemizde bulunan veya isteğiniz üzerine üretilecek olan ürünlerde size ürün tedariki konusunda yardımcı olabileceğimizi düşünüyoruz.

Kuracağımız ilişkilerin uzun süreli ve karşılıklı iyi niyet çerçevesinde sürdürülebilir sabit fiyat politikasıyla kazancınızı ve kazancınızı arttırmak moktasında firmamızın firmanız olduğunu belirtir, firmanıza herzaman geleceğinizi ümit eder burada bir dostunuz olduğunu daima hissettirmek isteriz.

Saygılarımızla

Bayram Duran

Yön.Kur.Başk.

Call Now ButtonHemen Ara 0532 660 88 07
× Bize Yazın